aktuality
dokumenty
žebříčky
fotogalerie
závody
fórum
odkazy
kontakt
starší čísla
 
Evropa Cup
 
pro uživatele
e-mail
administrace
 
Jakou valnou hromadu máš nejraději?
Tu Evropářskou (1x)
20%
Tu Laseristickou (0x)
0%
Tu Laseristickou na podlaze (3x)
60%
Tu na záchodě (1x)
20%
VŠECHNY ANKETY
 

Jachtařská sezóna 2019 pomalu končí *** Evropa Cup v Poděbradech 16.-17.11.2019, přijeďte!!! *** 20 LET PÁLAVSKÉ - Pálavská regata 2020 - 8.-10. května, www.palavska.com, Všichni jste srdečně zvání *** Pěknou zimu 2019/2020

20.10.2019: EVROPA CUP 2019 - Přihlášky

13. ročník 2019, Jezero Poděbrady, ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ

PŘIHLAŠOVAT SE MŮŽETE PŘES PŘILOŽENÝ QR KÓD

STRÁNKY EVROPA CUPUhttp://www.eurolasersat.cz/evropacup/

PŘIHLÁŠKY ZDE


Přílohy:

QR přihlášky Evropa Cup.png
 

20.10.2019: Pálavská regata 2020

Začínají přípravy dvacátého ročníku Pálavské regaty, která se uskuteční v lodních třídách Laser Standard, Laser Radial, Evropa a Finn na Nových Mlýnech v termínu 8. - 10. května 2020!

Stránky Pálavské regaty http://www.palavska.com budou průběžně aktualizovány!

Zajímavosti najdete také na Instagramu

Doufám, že na dvacáté Pálavské nebudete chybět - již nyní jste srdečně zváni!

Zdeněk Chlup
Přílohy:

Palavska 2020_plakat.pdf
 
19.10.2019: Valné shromáždění 2019 ALT Evropa

V příloze prezentace z Valného shromáždění ALT Evropa konaného 27.9.2019 na Nových Mlýnech.

Petra Kafková a ALT Evropa
Přílohy:

2019 ALT Evropa prezentace VS_compressed.pdf
 
18.10.2019: Mistrovství Evropy LT Evropa 2020

Ahoj,
novinkou pro rok 2020 je zařazení Mistrovství Evropy od 2.-5.1.2020 v Blanes.
Kdo by měl zájem po svátcích provětrat evropku, dejte vědět.

Vypsání závodu

Petra Kafková
 
10.10.2019: Pohár ČR ALT Laser 2019

Na Nových Mlýnech proběhlo 27.9.2019 vyhlášení Poháru ČR ALT Laser 2019.

Laser Standard - celkem hodnoceno 22 závodníků - absolutní pořadí:
1. Štěpán Novotný
2. Karel Hrubý
3. Dan Audy

Laser Radial- celkem hodnoceno 17 závodníků - absolutní pořadí:
1. Zdeněk Chlup
2. Andrew Lawson
3. Mikuláš Vaszi

Laser 4.7- celkem hodnoceno 6 závodníků - absolutní pořadí:
1. Klára Himmelová
2. Michal Halouzka
3. Markéta Kališová

Speciální ceny:
Kocour v botách: Viktor Teplý (ocenění, že je dobrej, ale zůstal skromnej a jezdí na závody u nás)
Kočka v botách: Anna Vítová (ocenění, že začala jezdil na Laseru a chlapci jsou z ní paf)

Fotky z vyhlášení najdete zde

ALT Laser
Přílohy:

Pohar CR 2019 Laser a Evropa.xlsx
 
10.10.2019: Pohár ČR ALT Evropa 2019

Na Nových Mlýnech ve sklípku proběhlo 27.9.2019 vyhlášení Poháru ČR ALT Evropa 2019.

Celkem hodnoceno 33 závodníků.

Absolutní pořadí:
1. Štěpán Sivý
2. Marek Směšný
3. Pavel Bobek

Ženy:
1. Katka Chlupová
2. Míša Bobková
3. Petra Kafková

a Vendy slavila "30"

Fotky z vyhlášení najdete zde

ALT Evropa
Přílohy:

Pohar CR 2019 Laser a Evropa.xlsx
 
09.10.2019: EVROPA CUP 2019 - Pozvánka

13. ročník 2019, Jezero Poděbrady, ŠVIHÁK LÁZEŇSKÝ

STRÁNKY EVROPA CUPUhttp://www.eurolasersat.cz/evropacup/

DRESS CODE: župan, slamák, šála, vesta, oplatky, lázeňské pítko…..
Sekundární úkol: dovést vzorek pitné vody z místa bydliště

PŘIHLÁŠKY ZDE

Program:
V pátek příjezd, letmé pohledy, zahajovací večírek, promítání fotografií z předchozích ročníků.
V sobotu zahájení - po zahajovacím ceremoniálu odchod na kolonádu v dobových oděvech „švihák lázeňský“; degustace Eliščina pramene a pramene prof. Libeňského.
Sobotní večerní vyhlášení: nejlepší dress Šviháka a Švihačky
plus večerní soutěž: v týmech poznání a uhodnutí lokality pramenitých vod z místa bydliště jednotlivých účastníků.
V sobotu pár klasických rozjížděk s faktorem místního ostrova + jedna speciální „orientační“ rozjížďka.
V neděli rozjížďky dle chuti a počasí, v poledne ukončení a ukončení jachtařské sezóny v zemi koruny České a odjezd do domovů.

Evropářky a Evropáři, přijeďte na tento úžasný závod. Jste zváni!

Zdeněk Chlup a ALT Evropa
Přílohy:

Evropa Cup 2019 - pozvánka.pdf , Vysledky - Evropa Cup 2007 - 2018.xlsx
 
08.10.2019: Zápis z Výroční členské schůze Asociace lodní třídy Laser 2019

V příloze Zápis z Výroční členské schůze Asociace lodní třídy Laser 2019, která se konala na Nových Mlýnech 27.9.2019.

Zdeněk Chlup
Přílohy:

Zapis_VCS_ALT Laser_2019.pdf
 
08.10.2019: Mistrovství ČR 2019 Laser Standard, Laser 4.7 a Evropa

Nové Mlýny, 27.-29.9.2019, koeficient 12, MČR 2019 Laser Standard, Laser 4.7 a Evropa - koeficient 12

Kompletní výsledky v příloze

Během prodlouženého víkendu od 26. do 29. září se na Nových Mlýnech odjelo MČR tříd Fireball, Laser, Evropa a Laser 4.7. Zároveň zde probíhal koučink závodníků tříd Laser a Laser 4.7 v rámci rekvalifikace trenérů jachtingu II. třídy.
Za tři dny se odjelo devět rozjížděk. Olympijskou třídu Laser vyhrál Viktor Teplý (Jachtklub Brno) před Štěpánem Novotným (Jachtklub Cheb) a Jakubem Halouzkou (MYK). Třídu Laser 4.7 ovládla Klára Himmelová (YC Nechranice), třídu Evropa Marek Směšný (JK Prostějov).

Přílohy:

Výsledky MČR 2019 Las+L47+Evropa.xlsx
 
24.09.2019: Aktualizované žebříčky ALT Laser a ALT Evropa

V sekci žebříčků najdete aktualizované všechny žebříčky ALT Laser a Evropa. V žebříčcích jsou jen členové těchto asociací dle zaplacených příspěvků.
V případě nějakých nejasností či chyb, budu rád na jejich upozornění.
Díky moc.

01. LASER - Pohár ČR Laser Standard - FINAL 2019
02. LASER - Pohár ČR Laser Radial - FINAL 2019
03. LASER - Pohár ČR Laser 4.7 - FINAL 2019
04. EVROPA - Pohár ČR ALT Evropa - FINAL 2019
05. EVROPA - Regionální pohár Čechy 2019
06. EVROPA - Regionální pohár Morava 2019

Zdeněk Chlup
 
Starší aktuality a komentáře: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 > >|
Český svaz jachtingu
 
Europeclass.cz
 
palavska.com
 
GUL - Neopren.cz
 
Lanex a.s.
 
TPS Centrum
 
Lemur dětem
 
CERE
 
iRegata.cz
 
M.B.KERAMIKA
 
AUTOLAKY HRUBÝ
 
Czech Laser Class Association
 
Czech Europe Class Association
 
© Jiří Vyskup 2006
robot