aktuality
dokumenty
žebříčky
fotogalerie
závody
fórum
odkazy
kontakt
starší čísla
 
Evropa Cup
 
pro uživatele
e-mail
administrace
 
Nového Lasera (ILCU) už si budu zásadně kupovat u
Teplasa (16x)
59%
Devoti Sailing (4x)
15%
Viktora Teplého (7x)
26%
VŠECHNY ANKETY
 

Michal Rais Mistrem ČR v lodní třídě ILCA 4 pro rok 2021! ***  20. Arodem PÁLAVSKÁ REGATA se blíží yes-  10. - 12. září 2021 na Nových Mlýnech - lodní třídy ILCA 7, ILCA 6, Finn a Evropa - více na www.palavska.com *** Pěkné léto a dobrou náladičku  ***

ZÁVODY 2021 (aktualizace 29. 5. 2021)

ILCA 7        
         
Mistrovství ČR   koeficient 12  
         
25.9. 27.9. 3 Mistrovství České republiky Nové Mlýny
         
Pohár ČR   koeficient 7  
         
5.6. 6.6. 2 FIFE CUP Nechranice - CERE
14.8. 15.8. 2 Laser Grand Prix Wolfgangsee - AUT
10.9. 12.9. 3 20. Arodem Pálavská regata (+koef. 8) Nové Mlýny
18.9. 19.9. 2 Švestková regata Jesenice
         
         
Reg. pohár Čechy koeficient 3  
         
26.6. 27.6. 2 O perníkovou chaloupku Seč
14.8. 15.8. 2 Modrá vlajka Seče Seč
21.8. 22.8. 2 Modrá stuha Jesenice Jesenice
16.10. 17.10. 2 Primátorský štít Vltava - Praha
         
Reg. pohár Morava koeficient 3  
         
24.7. 25.7. 2 Modrá stuha Plumlova Plumlov
14.8. 15.8. 2 Modrá vlajka Seče Seč
2.10. 3.10. 2 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada
         
         
         
ILCA 6        
         
Mistrovství ČR   koeficient 12  
         
10.9. 12.9. 3 20. Arodem Pálavská regata Nové Mlýny
         
Pohár ČR   koeficient 7  
         
12.6. 13.6. 2 Velká cena YC Dyje Nové Mlýny
19.6. 20.6. 2 Veletržní regata Brněnská přehrada
26.6. 27.6. 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko
14.8. 15.8. 2 Laser Grand Prix Wolfgangsee - AUT
21.8. 22.8. 2 Mácha jezdil Evropu Máchovo jezero
         
Reg. pohár Čechy koeficient 3  
         
17.7. 18.7. 2 Mistrovství české flotily - Bacardi Cup Máchovo jezero
31.7. 1.8. 2 Memoriál Oldy Vintišky Máchovo jezero
14.8. 15.8. 2 Modrá vlajka Seče Seč
16.10. 17.10. 2 Primátorský štít Vltava - Praha
         
Reg. pohár Morava koeficient 3  
         
3.7. 4.7. 2 Bermuda CUP Slezská Harta
31.7. 1.8. 2 Mohelnická regata Moravičany
2.10. 3.10. 2 Hlučínská regata Jezero Hlučín
         
         
Další závody      
         
6.8. 8.8. 3 Interpohár - koef. 8 Slezská Harta/Olešná
         
         
ILCA 4        
         
Mistrovství ČR   koeficient 12  
         
21.8. 24.8. 4 Czech Junior Nationals - Part I. Nové Mlýny
         
Pohár ČR   koeficient 7  
         
12.6. 13.6. 2 Velká cena YC Dyje  (+koef. 8) Nové Mlýny
10.7. 11.7. 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko
4.9. 5.9. 2 CERE regata Nechranice
18.9. 19.9. 2 Májový pohár Velké Dářko
25.9. 26.9. 2 Optimistický podzim Rozkoš
         
Reg. pohár Čechy koeficient 3  
         
31.7. 1.8. 2 O pohár KK Jesenice
14.8. 15.8. 2 Modrá vlajka Seče Seč
16.10. 17.10. 2 Primátorský štít Vltava - Praha
         
         
Reg. pohár Morava koeficient 3  
         
19.6. 20.6. 2 Veletržní regata Brněnská přehrada
3.7. 4.7. 2 Bermuda CUP Slezská Harta
2.10. 3.10. 2 Mem. Jana Sedláka Brněnská přehrada
         
         
Další závody      
         
6.8. 8.8. 3 Interpohár - koef. 8 Slezská Harta/Olešná
         
         
EVROPA      
         
Mistrovství ČR   koeficient 12  
         
25.9. 27.9. 3 Mistrovství České republiky Nové Mlýny
         
Pohár ČR   koeficient 7  
         
26.6. 27.6. 2 Šilhánkův memoriál Velké Dářko
21.8. 22.8. 2 Mácha jezdil Evropu Máchovo jezero
10.9. 12.9. 3 20. Arodem Pálavská regata (+koef. 8) Nové Mlýny
18.9. 19.9. 2 Májový pohár Velké Dářko
         
         
Reg. pohár Čechy koeficient 3  
         
12.6. 13.6. 2 Pohár Hluboké Bezdrev
10.7. 11.7. 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko
4.9. 5.9. 2 Modrá vlajka Máchova jezera Máchovo jezero
2.10. 3.10. 2 Podzimní regata Václava Vacka 23. ročník Oldřichov
         
Reg. pohár Morava koeficient 3  
         
19.6. 20.6. 2 Veletržní regata Brněnská přehrada
10.7. 11.7. 2 Závod mladých nadějí Velké Dářko
24.7. 25.7. 2 Modrá stuha Plumlova Plumlov
2.10. 3.10. 2 Hlučínská regata Jezero Hlučín
         
Další závody      
         
25.6. 27.6. 3 50 let Evrop v Čechách - koef.1 Velké Dářko
6.8. 8.8. 3 Interpohár - koef. 6 Slezská Harta/Olešná
13.11. 14.11. 2 Evropa Cup - koef. 1 Jesenice

Český svaz jachtingu
 
Europeclass.cz
 
palavska.com
 
GUL - Neopren.cz
 
TPS Centrum
 
Lemur dětem
 
CERE
 
M.B.KERAMIKA
 
AUTOLAKY HRUBÝ
 
Czech ILCA Class Association
 
Czech Europe Class Association
 
© Jiří Vyskup 2006
robot