04. LASER - Žebříček Laser 4.7 2018

# Jméno Ročník Mlýny - Dyje
(28.05.2017)
Nechranice
(10.06.2017)
EC Warnemünde
(05.07.2017)
MS NED-kluci
(24.07.2017)
EC Polsko
(27.08.2017)
Easter Garda
(31.03.2018)
ME Řecko H
(14.04.2018)
Součet 4 nejlepších
  Lipno
(03.06.2017)
ES Kiel
(25.06.2017)
Dářko
(15.07.2017)
MS NED-holky
(24.07.2017)
MČR Mlýny
(28.09.2017)
ME Řecko K
(14.04.2018)
Pavlovská
(06.05.2018)
Počet lodí 5 6 9 74 79 13 234 115 28 23 144 200 104 7  
Koeficient 0 0 0 30 15 0 40 40 15 10 15 40 40 0  
1 Vítězslav Moučka 2002     100 (1) 44 (6) 75 (42) 82 (27) 92 (2) 86 (127)     97 (6) 110 (1) 23 (134) 62 (157)         399.5
  Zosia Burska 2001         100 (1) 65 (49) 47 (55) 85 (3)         54 (18) 101 (3)                 351.1
2 Kateřina Švíková 2001         78 (3) 64 (50)                 94 (7) 80 (8) 18 (141)     94 (49)     344.8
3 Ondřej Müller 2001 80 (2)     67 (4)         100 (1)         29 (25)     96 (28)             342.9
4 Klára Himmelová 2002                                     97 (4) 55 (88)     51 (94) 100 (1) 302.1
5 Mikuláš Vaszi 2002 100 (1)                 77 (4)                 72 (63)             248.9
6 Andrew Lawson 2002     83 (2) 56 (5)                         93 (5)                 231.5
7 Jiří Himmel 2003                                     49 (15) 28 (127) 50 (182)     86 (2) 211.8
8 Jiří Vacula 2005     67 (3) 11 (9)         46 (8)         36 (23) 40 (17) 37 (113)         57 (4) 210.4
  Markéta Bauerová 2003     33 (5) 22 (8)         38 (9)             62 (12) 18 (140)         43 (5) 176.8
  Lucie Keblová 2000             85 (34)             91 (57)                         176.7
9 Zdeněk Vysloužil 2005     17 (6) 33 (7)         8 (13)         26 (26) 32 (19) 19 (139)         71 (3) 162.2
10 Hana Moučková 1999     50 (4)             54 (7)             53 (14)                 157.3
11 Tereza Hudáková 2000                     69 (5)         19 (28) 36 (18) 30 (124)             153.5
  Eliška Beerová 2000 40 (4)     89 (2)                     22 (27)                     151.0
12 Josef Mikula 2000                 35 (64)                 88 (6)                 123.5
13 Lenka Kališová 1999                                     106 (2)                 105.7
14 Bára Švíková 2004                                     45 (16)         59 (85)     104.0
  Zdeněk Dybal 2000                                     84 (7)                 83.9
15 Petr Sovadina 2000                     62 (6)                                 61.5
16 Bára Košťálová 2000                 53 (50)                                     53.0
  Barbora Provazníková 2001                     31 (10)                                 30.8
  Vanda Paigerová 2003                                                     29 (6) 28.6
17 Jakub Šindelka 2001                 29 (69)                                     28.9
18 Michal Halouzka 2005                                     23 (21)                 23.0
  Elena Veselá 1999                     23 (11)                                 23.1
  Alex Rosík 2004                                     19 (22)                 18.7
  Marek Samec 2001                     15 (12)                                 15.4
  Vít Hýža 2005                                                     14 (7) 14.3
  Kateřina Komendová 2005                                     14 (23)                 14.3

DO ŽEBŘÍČKU JSOU ZAPOČTENI JEN ČLENOVÉ ALT LASER (nečlenové jsou zobrazeni kurzívou):

Koeficienty pro rok 2018:
K=0.... pohárové závody, Mistrovství SR
K=10 ...Mistrovství ČR, Izola
K=15 ... Europacupy (EC), Easter Garda (ITA)
K=30 ... Kiel (GER)
K=40 ... Mistrovství světa (MS), Mistrovství Evropy (ME)

Metodika výpočtu žebříčku třídy LASER 4.7:
Žebříček ČR bude sestavován dle součtu čtyř nejvyšších bodových hodnocení B vybraných závodů v daném roce.
B=(1-(U-1)/n)*100 + K
U...umístění v závodu
n...počet závodících lodí
K... koeficient kvality závodu
B... bodové hodnocení