04. LASER - Žebříček Laser 4.7 2018

# Jméno Ročník MČR Mlýny
(28.09.2017)
ME Řecko K
(14.04.2018)
Pavlovská
(06.05.2018)
Lipno-Šumava
(03.06.2018)
ES Kieler Woche
(24.06.2018)
MS Gdynia H
(17.07.2018)
EC Polsko
(13.08.2018)
Jesenice-neodjeto
(16.09.2018)
Součet 4 nejlepších
  Easter Garda
(31.03.2018)
ME Řecko H
(14.04.2018)
Mlýny-Dyje-neodjeto
(27.05.2018)
Nechranice-neodjeto
(10.06.2018)
Dářko
(15.07.2018)
MS Gdynia K
(17.07.2018)
EC Rakousko-neodjeto
(09.09.2018)
MSR-Gabčíkovo
(16.09.2018)
Počet lodí 23 144 200 104 7 0 9 5 109 7 155 275 44 17 0 9  
Koeficient 10 15 40 40 0 0 0 0 30 0 40 40 15 0 0 0  
1 Klára Himmelová 2002 97 (4) 55 (88)     51 (94) 100 (1)     100 (1) 0 (6)         77 (99)     92 (11)             389.2
2 Ondřej Müller 2001     96 (28)                         81 (54) 100 (1)             0 (18)         277.6
3 Jiří Himmel 2003 49 (15) 28 (127) 50 (182)     86 (2)     56 (5) 0 (6)             44 (265) 63 (24) 0 (18)         253.5
4 Jiří Vacula 2005 40 (17) 37 (113)         57 (4)     89 (2)         57 (4)         38 (35)             243.6
5 Bára Švíková 2004 45 (16)         59 (85)         78 (3)             50 (141)                     231.5
6 Zdeněk Vysloužil 2005 32 (19) 19 (139)         71 (3)     44 (6) 0 (6)     71 (3)                         219.0
  Markéta Bauerová 2003 62 (12) 18 (140)         43 (5)     67 (4) 0 (6) 36 (104)     46 (146)                     218.1
7 Vítězslav Moučka 2002 110 (1) 23 (134) 62 (157)                                                     194.6
8 Kateřina Švíková 2001 80 (8) 18 (141)     94 (49)                                                 191.2
9 Markéta Kališová 2004                                     86 (2)                     44 (6) 130.2
10 Lenka Kališová 1999 106 (2)                                                             105.7
11 Vanda Paigerová 2003                 29 (6)     33 (7) 0 (6)     43 (5)                         104.8
  Zosia Burska 2001 101 (3)                                                             101.3
12 Andrew Lawson 2002 93 (5)                                                             92.6
13 Josef Mikula 2000 88 (6)                                                             88.3
  Zdeněk Dybal 2000 84 (7)                                                             83.9
14 Mikuláš Vaszi 2002     72 (63)                                                         71.9
15 Tereza Hudáková 2000 36 (18) 30 (124)                                                         65.7
16 Hana Moučková 1999 53 (14)                                                             53.5
  Alex Rosík 2004 19 (22)                     22 (8)                                     40.9
17 Vít Hýža 2005                 14 (7)                 14 (7)                     11 (9) 39.7
  Elena Veselá 1999                                     29 (6)                         28.6
18 Michal Halouzka 2005 23 (21)                                                             23.0
  Kateřina Komendová 2005 14 (23)                                                             14.3
19 David Haňkovský 2002                         11 (9)                                     11.1

DO ŽEBŘÍČKU JSOU ZAPOČTENI JEN ČLENOVÉ ALT LASER (nečlenové jsou zobrazeni kurzívou):

Koeficienty pro rok 2018:
K=0.... pohárové závody, Mistrovství SR
K=10 ...Mistrovství ČR, Izola
K=15 ... Europacupy (EC), Easter Garda (ITA)
K=30 ... Kiel (GER)
K=40 ... Mistrovství světa (MS), Mistrovství Evropy (ME)

Metodika výpočtu žebříčku třídy LASER 4.7:
Žebříček ČR bude sestavován dle součtu čtyř nejvyšších bodových hodnocení B vybraných závodů v daném roce.
B=(1-(U-1)/n)*100 + K
U...umístění v závodu
n...počet závodících lodí
K... koeficient kvality závodu
B... bodové hodnocení