Novinky 2015

Takový byl EVROPA CUP 2015

18.11.2015

Olešná, 7.-8.11.2015, Jachting TJ Palkovice, koeficient 1

Tradičně netradiční ukončení sezóny v podobě Evropacupu přivítala Evropáře tentokrát Olešná u Frýdku-Místku. Že zde nejde ani tak o jachting už ví snad i každé malé dítě, přesto Evropáři věrni svému sportovnímu duchu tahají své nádobíčko i stovky kilometrů a stojí hodiny v kolonách na dálnici, aby potom na břehu vedli sáhodlouhé polemiky, jestli se vůbec půjde na vodu. „Půjde“-zavelel hl.rozhodčí a odstartoval dokonce dvě rozjížďky na vodě a jednu na břehu. Nutno dodat, že už jen dotáhnout loď ve společenském obleku do zoufalého zbytku polovypuštěné vodní nádrže byl úctyhodný výkon.
Catering i organizovaná společenská zábava byli na jedničku a byl by to dlouhý výčet atrakcí, které pro nás skvělí pořadatelé připravili. Ještě dlouho bude účastníkům znít v uších melodie tance z baru Modrá ústřice a ještě dlouho se nám bude vybavovat vzpomínka na Kamila v černém mini a jeho nezapomenutelným: „Tak tohle je peklo!“
Lenka

Poděkování…
Zakončení jachtařské sezóny bylo velkolepé: zabijačkové hody, soutěž o nejoriginálnější řízek, nástup a rozjížďky na vodě ve společenském oděvu, wellness ve formě vyhřívaného bazénku, famózní živá hudba, taneční kreace na melodie známé Modré ústřice, krásné nedělní babí léto a listopadová koupel pro vítěze. To vše v prostředí výjimečně dobře naladěných a pohostinných pořadatelů z Olešné. A za to vše jim patří výjimečné velké a upřímné poděkování. Takže: Díky Olešná!
Zdeněk

Fotky:
http://shop.rajce.idnes.cz/Evropa_Cup_2015
http://pepa01.rajce.idnes.cz/Evropa_cup_Olesna_2015
https://drive.google.com/folderview?id=0BxpSy_7DzbZ_QkVpM29UOFpqWW8&usp=sharing

Novinový článek 2

17.11.2015

Novinový článek po EvropaCupu

Příloha: Evropa cup 2015 Olesna 2.pdf

Novinový článek 1

17.11.2015

Novinový článek před EvropaCupem

Příloha: Evropa cup 2015 Olesna 1.pdf

Závěrečná pozvánka a jak na Olešnou!

03.11.2015

Ahoj Evropářky a Evropáři,

zasílám poslední pozvánku. Last minute registrace dosud nepřihlášených zde: http://www.sailing.cz/prihlasit.php?ctl=152423

OLEŠNÁ, 7.-8.11.2015, Jachting TJ Pálkovice, Koeficient 1, 9. ročník

Veškeré informace na stránkách závodu: http://eurolasersat.cz/evropacup/

Návod, jak na Olešnou směrem od Olomouce:
Po hlavní silnici R48 až téměř k Frýdku-Místku. Poté jak končí dálnice (rychlostní komunikace), prudce doprava na silnici č.648 a vracíte se vlastně zpět souběžně s dálnicí. Přibližně po 1km odbočit u autosalonu Honda doleva na Pálkovice. Poté po hlavní přibližně 2km (neodbočit na Aqua park) a na trojúhelníkové křižovatce doleva podél živého plotu. No a po 100m jste tam, kde máte 6.11. odpoledne či večer být!

V neděli 1.11. proběhla inspekce na místě a vše je připraveno na jedničku s hvězdičkou! I nějaká voda pro jachting v Olešné ještě zbyla. Tudíž se všichni můžeme těšit na krásný listopadová závod a nezapomenutelné setkání ukončující jachtařskou sezónu 2015!

Dotazy týkající se ubytovaní: Láďa Bílek, tel: 777 605 231. K dispozici jsou přípojky na elektriku.
Počasí nám zatím přeje, jen aby tak vydrželo.

V pátek na Olešné! Mějte se
Zdeněk

Novinky od pořadatelů:

29.10.2015

Ahoj,

Pátek: soutěž o největší nebo nejoriginálnější řízek
Sobota: rozjížďka ve společenském oblečení, večer zabijačková žranica, soutěž o tanec z baru modré ústřice, čvachtačka v bazénech se šampaňským. živá hudba, občerstvení v baru modrá ústřice. Zabijačka, kotel prdelačky a šampaňské na účet podniku.

Máme k dispozici nějaké místa na spaní viz Láďa Bílek to má na starost 777 605 231 (cca 20 lidi se vyspí). K dispozici jsou nějaké přípojky na elektriku, jednáme ještě se sousedem o další el.
Počasí nám zatím přeje, jen aby tak vydrželo.

Loděnici máme vyklizenou, o víkendu ji budeme zvelebovat.

S pozdravem Luki

Přihlášky zde

Příloha: Evropa Cup 2015 - Seznam prihlasenych k 29.10.2015.xlsx

Vypsání Evropa Cupu 2015

11.10.2015

V příloze najdete Vypsání Evropa Cup 2015! Za textaci díky pořadatelům a naší nejlepší spisovatelce Lence Balzerové!

Summary
Přihlásit se co nejdříve na stránkách svazu ČSJ.
Vytvořit co nejoriginálnější řízek a přihlásit ho do páteční soutěže.
Odjet rozjížďku ve společenském oblečení.
Na večer si připravit před profesionální porotu krátký tanec na melodii z policejní akademii z baru Modrá Ústřice (zdroj Youtube).
Do termálních lázní si vzít plavky (nuda plavky).

Příloha: Vypsání Evropa cup 2015.pdf

Seznam přihlášených k 11.10.2015

11.10.2015

Aktuální seznam přihlášených najdete v příloze. Přihlášky probíhají na stránkách ČSJ

Příloha: Evropa Cup 2015 - Seznam přihlášených závodníků k 11.10.2015.xlsx

Tanec "Modrá ústřice"

06.09.2015

Pro třífázový trénink na tanec "Modrá ústřice" se můžete inspirovat zde https://youtu.be/PIFPuRrK2BY

Olešná - pozvánka

05.09.2015

OLEŠNÁ, 7.-8.11.2015, Jachting TJ Pálkovice, Koeficient 1, 9. ročník

Nadšení olešničtí pořadatelé zvou nadšeně na 9. ročník populárního Evropa Cupu! Jsem přesvědčen o tom, že letošního ročníku se zúčastní rekordní počet Evropářek a Evropářů, protože…..
….celá regata se ponese ve znamení „Dosáhni svého vrcholu!“: Můžete se těšit na venkovní termální koupání se šampaňským u hladiny Olešnické přehrady, zažijete nefalšovanou zabíjačku a večer ve dvojicích v rámci kulturního programu předvedete tanec na melodie známé „Modré ústřice“. Devátý ročník bude hogo fogo, a proto se jachtařského klání mohou zúčastnit jen dámy a pánové ve společenském oděvu.
Další informace o tomto vrcholu jachtařské sezóny v České republice budou v říjnu zveřejněny ve vypsání regaty. Už teď se však prosím přihlašujte a 7.-8. listopadu zúčastněte letošního ročníku této výjimečné regaty. Místní srdečně zvou!

Příloha: Evropa Cup 2015 - pozvánka.pdf

Evropa Cup 2015 - SPUŠTĚNO PŘIHLAŠOVÁNÍ

05.09.2015

Již bylo spuštěno přihlašování na Evropa Cup 2015, které proběhne na Olešné 7.-8.11.2015. Čím dříve se přihlásíte, tím více pomůžete pořadatelům kvalitně tento vrchol sezóny připravit. Přihlašování probíhá prostřednictvím stránek ČSJ. Přihlašování zde

Evropa Cup - Malý historický exkurz

05.09.2015

To nejdůležitější, samotný nápad, měli pořadatelé v Chomoutově v roce 2007, kde tento svátek jachtingu vzniknul a regaty se zúčastnilo hned první rok 28 závodníků. Štafetu převzalo maškarní Těrlicko, kam v roce 2008 přijelo ještě o závodníka více než do Chomoutova. Třetí velkorysý ročník s noční lampiónovou rozjížďkou proběhl na slovenském Senci za účasti 22 lodí. Rok 2010 je rokem nezapomenutelné Prahy, na kterou nezapomene 45 závodníků. Další rok se třicet Evropářek a Evropářů sjelo do Unescem zařazené Kroměříže, kde na místním bagráků proběhl dnes už legendární večírek na malinkatém ostrůvku. Další ročník se uskutečnil na Seči, kam dorazil podzimní větrný tajfun, který pořádně vykoupal 34 Evropářek a Evropářů. Šťastnou pořadatelskou sedmičku si vylosovalo Brno, kde 41 účastníků závodilo v týmové soutěži trojic. V loňském roce 2014 se originálního setkání na pontonu uprostřed Bezdreva zúčastnilo s pohostinnými Jihočechy 27 jachtařů a letos se tento putovní závod přesouvá úhlopříčně přes celou Českou republiku na Olešnou. Překonáme letos početní rekord? Snad ano! Od pátku 6.listopadu na Olešné!
…… V dosavadních osmi ročnících čtyřikrát triumfoval Marra, na slovenském Senci byla nejlepší Petra Šmídová, na Bagráku Jakub Rozsypal a v Brně Dan Audy. V loňském roce si vedle Orlíku oblíbil i Bezdrev Milan Soukal a zvítězil.... Kdo zažije letošní listopadovou koupel na Olešné? EvropaCup postupně navštíví všechny krásné vody a jachtařské klubovny naší země, kde mají jachting rádi a lodní třída Evropa věří, že Ty budeš u toho!

Evropa Cup 2015

05.07.2015

Olešná, 7.-8.11. , Jachting TJ Palkovice

Pořadatelé připravují originální program a nezapomenutelné zážitky. Více informací bude postupně zveřejňováno na těchto stránkách!