Inovace na Laserech vstoupily v platnost

Mistrovství České republiky Laser Standard 2001

Masters Laser Grand Prix 2001

Výsledkový servis

HOP Regata

MČR Finn

Pohár ČR Standard 2001: summary

Modrý hrozen

Pohár ČR Radial 2001: summary

O jedovnického kapra

Cena BC MCHZ

Mistrovství Evropy Laser Standard 2001 (senioři, junioři)

Servis

Regionální pohár Morava & Velká cena Lasersatu

 

   

Servis

Změny na Laserech

Změny v ovládaní lodí Laser vstoupily v platnost. Podrobné informace Co, Jak, Proč najdete v časopise LaserWorld - September 2001, který je distribuován současně s tímto vydáním LaserSatu, více informací najdete na Webové stránce mezinárodní asociace lodní třídy Laser.

Výroční schůze ALT Laser 2001

V rámci posledního pohárového závodu na Nových Mlýnech proběhlo 28.9. tradiční rokování ALT Laser. Zde jsou nejdůležitější body jednání:

  • Nejdůležitějším bodem bylo schválení termínů závodů v příštím roce. Po bouřlivém průběhu se schůze shodla na návrhu, který je zveřejněn na druhé polovině této stránky.
  • Byla schválena změna v počítání poháru ČR. Při odjetí všech šesti pohárových závodů budou do celkového hodnocení započteny nejlepší čtyři výsledky. Při odjetí menšího počtu se pohár bude počítat z nejlepších tří bodových hodnocení.
  • Byl volen nový výbor ALT Laser. Po několika letech odstoupil hospodář Pavel Blatecký, kterému valná hromada poděkovala za pečlivé, dlouholeté a výborně vedené účetnictví. Nový výbor zvolený na dva roky má složení:

Předseda: Miroslav Trčka; místopředseda: Jiří Bělunek; trenér: Martin Pospíšil; měřič: Jan Čutka; hospodář: Miroslav Hořejší; korespondent: Zdeněk Chlup

Zasílání žebříčků na mobilní telefony

O službu, kterou jsem nabízel v minulém čísle, a to zasílaní žebříčků na mobilní telefony, byl velmi malý zájem, a tak jsem ji v zápětí zrušil. Tolik vysvětlení těm, kteří o ni měli zájem.

Opatija Cup 01

Start Date: 2001-11-23
Finish Date: 2001-11-25
Venue: Opatija
Nation: CROATIA
Entry Name: "Yacht Club ","Opatija"""
Entry Adress: Zert 1 51410 Opatija CRO
Tel: + 385 51 272 530
Fax: + 385 51 272 530
Závod do žebříčku LT Laser

YC Neratovice

Mají svoji Webovou stránku! Navštivte ji...
http://ycneratovice.czweb.org
E-mail: yc.neratovice@oil.cz