Pálavská regata Nové Mlýny – Pavlov 6.-8. Května 2000

První pohárový závod – Laser Standard

JACH (foto: Eva Chlupová)

Do posledního místa zaplněný jachtklub, účast závodníků ze tří států, 4 lodní třídy, 180 startujících lodí a téměř 500 účastníků zahajovací regaty na Nových Mlýnech – to byly vstupní údaje Pálavské regaty. K tomu je nutno přičíst třídenní vypsání deseti rozjížděk, kvalitní zázemí rozhodčích v čele s Lubošem Hofmannem, předpověď silného větru a teplého slunečného počasí a v neposlední řadě přívětivost Pavlovských vinných sklípků. Výsledkem je strmě vzrůstající popularita této jarní regaty.

 

Všechna výše uvedená očekávání a předpovědi byly beze zbytku splněny, a tak pro úplnost už zbývá jen uvést výsledky:

VÝSLEDKY ZÁVODU:

Pálavská regata  

Datum:

6.-8.května 2000

Místo:

Nové Mlýny - Pavlov

Třída a počet lodí:

Standard/36

Poř. Jméno

Klub/země

Rozjížďky

Body

1. Michal Bělunek

JO TJ FM

1

4

10x

1

1

4

6x

1

3

15

2. Martin Trčka

JO Baník Most

13x

2

8x

2

3

1

7

3

1

19

3. Ivo Pospíšil

SLOVENSKO

8x

DSQx

4

4

2

3

4

2

6

25

4. Milan Hájek

YC LOKO Plzeň

14x

13x

2

6

5

7

5

4

5

34

5. Marek Valášek

SLOVENSKO

12

3

11

3

4

DSQx

2

DNCx

2

37

6. David Blatecký

YC Brno

6

1

1

9

10

10

12x

DNCx

7

44

7. Peter Palmaj

SLOVENSKO

10

14x

DNCx

7

6

5

1

5

10

44

8. Karel Hrubý

YC Brno

29x

8

12

8

8

2

3

DNCx

4

45

9. Martin Pospíšil

YC Brno

2

5

13

5

16x

8

8

DNCx

8

49

10. Michal Diviš

YC Brno

4

9

17x

11

9

6

13x

8x

12

59

11. Roman Tomasch

SLOVENSKO

15x

10

5

10

15x

11

10

7

11

64

12. Martin Záchvěj

JO Baník Most

9

15x

6

14x

12

9

11

6

13

66

13. Zdeněk Chlup

YC Brno

11

11

3

13

7

13

9

DNCx

DNCx

67

14. Jan Čutka

YC D.I.M. Bezd.

3

6

DNCx

12

14x

12

14

9

14

70

15. Lukáš Fikáček

JO TJ FM

5

7

7

15x

11

18x

15

10

15

70

16. Jan Hlavsa

JO Olšovec

7

16

28x

DSQx

21

15

17

12

9

97

17. Jakub Nizinski

POLSKO

22

20

9

18

26x

16

23x

11

16

112

18. Vít Lachner

YC SPOL.Nerat.

17

12

14

17

20

19

24x

DNCx

17

116

19. Tomáš Hlavsa

JO Olšovec

18

17

24x

20x

17

20

18

13

18

121

20. Matuš Neveděl

SLOVENSKO

16

18

20

19

25x

17

16

19

26x

125

21. Ladislav Buš

TJ Cisař. Louka

19

25x

15

21

19

27x

20

15

21

130

22. Andrzej Nizinski

POLSKO

27x

27x

21

16

22

14

26

14

20

133

23. Jakub Kočí

YC Dyje Břeclav

20

22

23

24

13

26

19

DNCx

DNCx

147

24. Ivan Šenkýř

YC SPOL.Nerat.

30x

24

16

27x

27

24

21

17

19

148

25. Martin Ugroň

SLOVENSKO

21

19

19

32x

29

23

30x

25

24

160

26.Jiří Kratochvíl

NYK Praha

32x

28

27

22

24

21

22

18

DNCx

162

27. Matěj Černý

YC LOKO Plzeň

24

32x

32x

25

18

31

27

20

22

167

28. Peter Tomasch

SLOVENSKO

25

23

22

28

32x

34x

25

21

29

173

29. Petr Novák

YC SPOL.Nerat.

34x

31

33x

26

28

28

28

16

23

180

30. Miroslav Hořejší

JK Jiskra Třeboň

26

21

26

34x

30

30

33x

DNF

25

186

31. Luboš Zungovksy

SLOVENSKO

23

26

25

30

31x

29

29

DNCx

28

190

32. Jan Chlup

YC Dyje Břeclav

36

33

30

23

23

22

31

DNCx

DNCx

198

33. František Balas

SLOVENSKO

28

29

18

33

34

35x

34

24

DNCx

200

34. Michal Černý

YC LOKO Plzeň

35x

35x

31

31

33

25

32

22

27

201

35. Tomasz Figurniak

POLSKO

31

30

29

29

35x

33

35

23

DNCx

210

36. Andrej Sabo

SLOVENSKO

33

34

34

35

36x

32

36x

DNF

30

226