1.ZÁVODY V ČESKÉ REPUBLICE
A: CELOSEZÓNNÍ SOUTĚŽE
Mistrovství České republiky
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0002 | 1.-4.7. | Mistrovství ČR | LAR6, Q6,C6 | Lipno | YC Černá |
POZNÁMKY: POČ: 19 ROZ: 3 V: 1. Blatecký D., 2. Pospíšil M., 3. Berukstis D. (LTU) | |||||
0006 | 31.8.-3.9. | Mistrovství ČR | L6, F6, E6, FB6, 49er6, TOR6 | Lipno | YC Černá |
POZNÁMKY: POČ: 32 ROZ: 8 V: 1.Bělunek M., 2.Trčka M., 3. Pospíšil M. |
Mezinárodní závody
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0017 | 4.-6.8. | 38. Beskydská regata | L5,LAR5,E5,F5,Q5 | Žermanice | TJ VP Frýdek-M. |
POZNÁMKY: Standard: POČ: 23
ROZ: 4 V: 1.Grabowski M. (POL), 2. Pospíšil M., 3. Bělunek
M. Radial: POČ: 5 ROZ: 4 V:1.Durak L. (POL), 2.Nizinski J. (POL), 3.Alvikis M. (LAT) |
Závody celostátního významu
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0728 | 26.-27.8. | Masters Laser Grand Prix | L3–muži, LAR3-ženy | Prygl | YC Brno |
POZNÁMKY: POČ: 16 ROZ: 1 V: 1. Mapos, 2.Ipos (SVK), 3. Kantorik I, |
Pohár České republiky - Standard
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0507 | 30.4-1.5. | Štít města Mostu | L4 | Nechranice | Baník Most TJ Klínovec |
POZNÁMKY : 1.ročník závodu | |||||
0706 | 6.-8.5. | Pálavská regata | L4,E4,Q4,C4 | Nové Mlýny | YC Dyje |
POZNÁMKY: POČ: 34 ROZ: 6 V: 1.Bělunek M., 2.Trčka M., 3. Pospíšil M. | |||||
0708 | 13.-14.5. | Pavlovská regata | L4,F4,TOR4 | Nové Mlýny | YC Dyje |
POZNÁMKY: POČ: 29 ROZ: 5 V: 1. Trčka M., 2. Bělunek M., 3. Hrubý K. | |||||
0308 | 3.-4.6. | Cena Šumavy | L4,E4,F4,TOR4,NJ4 | Lipno | YC Černá |
POZNÁMKY: POČ: 22 ROZ: 4 V: 1. Trčka M., 2. Pospíšil M., 3. Hájek M. | |||||
0536 | 16.-17.9. | HOP regata | L4,F4,E4,420-3 | Nechranice | YC Tušimice |
POZNÁMKY: POČ: 18 ROZ: 2 V: 1. Bělunek M., 2. Mapos, 3. Záchvěj M. | |||||
0734 | 23.-24.9. | Modrý hrozen | L4,E4,FB4,V3 | Nové Mlýny | YC Dyje |
POZNÁMKY : závod nebyl loni pro Lasery vypsán |
Pohár České republiky - Radial
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0703 | 22.-23.4. | Putovní pohár | LAR4,Q2,C2,E2,L2, FB2,V2 | Prygl | YC Brno |
POZNÁMKY: POČ: 7 ROZ: 3 V: 1. Mapos, 2.Chlup Z., 3. Fiki | |||||
0512 | 20.-21.5. | Memoriál Bruno Hámy | LAR4,E3,F2,FB3,P2,V3, 420-3,S3 | Máchovo jezero | YC Doksy |
POZNÁMKY: POČ: 4 ROZ:26 V: 1.Záchvěj M., 2.Lachner Vít, 3. Kratochvíl J. | |||||
0715 | 10.-11.6 | O kapitánskou čepici | LAR4,E3, F3,420-4, NJ2 | Nové Mlýny | YC Dyje |
POZNÁMKY: závod nebyl loni pro Radiály vypsán. | |||||
0816 | 17.-18.6. | Cena Radegastu | LAR4,L3,E3,Q,F,FB2, 420-3 | Žermanice | TJ VP Frýdek-M. |
POZNÁMKY: POČ: 19 ROZ: 3 V: 1. Blatecký D., 2. Pospíšil M., 3. Berukstis D. (LTU) | |||||
0720 | 24.-25.6. | Šilhánkův memoriál | LAR4,E4, | Velké Dářko | YC TJ Ždas |
POZNÁMKY: POČ: 10 ROZ:5 V: 1.Blatecký D., 2. Pospíšil M., 3.Já | |||||
0618 | 9.-10.9. | Fair Play | LAR4,FB4,V4,E3,Q | Rozkoš | TJ Slavia N.M. |
POZNÁMKY : závod nebyl loni pro Radiály vypsán. |
Regionální pohár -Čechy - Standard
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0504 | 22.-23.4. | Zlatá plachta Barborky | L3, Q3,C3,E3,V3,420-3 | Oldřichov | VS Duchcov |
0215 | 29.-30.6. | Cena Velkého Víru | L3,Q2,C2,E2,F2,FB2,420-3 | Orlík | Spolana Nerat. |
POZNÁMKY: POČ: 4 ROZ:2 V: 1.Šenkýř M., 2.Šenkýř J., 3.Toušek sen. Vlastimil. | |||||
0314 | 15.-16.7. | Modrá stuha Bezdreva | L3,P3,Q2,LAR2,V2,E | Bezdrev | Slavoj České B. |
0318 | 12.-13.8. | Bezdrevský kapr | L3, FB3,420-3 | Bezdrev | YC D.I.M. |
POZNÁMKY: POČ: 3 ROZ:? V: 1.Čutka J., 2.Kašpar A., 3.Šimek K. | |||||
0528 | 19.-20.8. | Letní závod | L3,Q2,C2,E2,F2,V,420-2 | Oldřichov | VS Duchcov |
0435 | 30.9.-1.10. | Švestková regata | L3,F3,E3,Q4 | Jesenice | YC Cheb |
Regionální pohár – Morava - Standard
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0702 | 15.-16.4. | Pohár JJEETTYY | L3,E3,Q | Jedovnice | ČKD Blansko |
POZNÁMKY: POČ: 5 ROZ: 6 V: 1. Pospíšil M., 2. Chlup Z, 3. Blatecký D. | |||||
0816 | 17.-18.6. | Cena Radegastu | L3,Q,E3,LAR4,FB2,420-3 | Žermanice | TJ VP Frýdek-M. |
POZNÁMKY: POČ: 5 ROZ: 0 | |||||
0724 | 12.-13.8. | Bambusová regata | L3, E3, F3 | Vel. Dářko | YC TJ Ždas |
0727 | 26.-27.8. | Veletržní regata | L3, C2, E3,F3,FB3,V2 | Brno | YC Brno |
0736 | 30.9.-1.10. | Poslední vítr | L3,Q3,C4,F2,FB3,V4+3m | Brno | YC Brno |
POZNÁMKY: POČ: 3 ROZ: 4 V: 1. Šenkýř M., 2.Novák P., 3. Šenkýř I. | |||||
0835 | 7.-8.10. | Cena MCHZ | L3, Q2,E2,F,FB2 | Š. Hlučín | YC MCHZ Ostr. |
POZNÁMKY: POČ: 7 ROZ: 5 V: 1. Bělunek M., 2. Davča, 3. Fikáček L. |
2. ročník Velké ceny LaserSatu
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0701 | 8.-9.4. | Jarní zahajovací závod | L, LAR, Q2,C,E,F2,FB2,V | Brněnská p | YC Brno |
POZNÁMKY: Standard POČ: 6 ROZ: 4 V: 1.Diviš M., 2.Pospíšil M., 3.Hrubý K. | |||||
0702 | 15.-16.4. | Pohár JJEETTYY | L3,E3,Q | Jedovnice | ČKD Blansko |
POZNÁMKY: POČ: 5 ROZ: 6 V: 1. Pospíšil M., 2. Chlup Z, 3. Blatecký D. | |||||
0710 | 20.-21.5. | Memoriál Hynka Švédy | L2,E2 | Jedovnice | ČKD Blansko |
POZNÁMKY: POČ: 8 ROZ: 5 V: 1.Pospíšil M., 2.Blatecký D., 3.Chlup Z. | |||||
0722 | 29.7.-30.8. | Modrá stuha Plumlova | L?, Q2,E3, V | Plumlov | YC Prostějov |
POZNÁMKY: POČ: 5 ROZ: 6 V: 1.Kódl, 2. Blatecký D., 3. Chlup Z. | |||||
0736 | 30.9.-1.10. | Poslední vítr | L3,Q3,C4,F2,FB3,V4+3m | Brno | YC Brno |
POZNÁMKY: POČ: 3 ROZ: 4 V: 1. Šenkýř M., 2.Novák P., 3. Šenkýř I. | |||||
Do 2.ročníku Velké Ceny LaserSatu bude ještě zařazen závod Opťáku seniorů na Bagráku v Kroměříži, který se bude konat v letních prázdninách. |
B: ZÁVODY V ČR SEŘAZENÉ PODLE OBLASTÍ
01 – Oblast pražská
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0101 | 15.-16.4. | Memoriál Dr. Štěpána | L2,LAR2, Q,C2,E2,FB2,P2,V,420-2 |
Vltava Praha | ČYK |
0102 | 22.-23.4. | Mem. Bürgermeistera | L,LAR,Q,C2,E,P2,V,420-2 | Vltava Pha | ČYK |
0103 | 29.-30.4. | Šéfův bus | L2,LAR2,Q2,C3,E2,V2,420-3 | Vltava Pha | Avia JO |
0104 | 27.-28.5. | O pirátskou sekerku | L,LAR2, Q,C2,E,P2,K2,NJ2 | Slapy Měř. | JKK+ČYK |
0105 | 3.-4.6. | Pražská regata mládeže | L2,LAR2, Q2,C2,E2,FB2,V2,420-2 | Vltava Praha | TJ CL+Avia JO |
0213 | 24.-25.6. | XL Cena Spolany | L4, Q4,C4,FB4 | Orlík | Spolana Nerat. |
POZNÁMKY: POČ: 7 ROZ: 1 V: 1.Plecitý M., 2.Buš L., 3.Šenkýř J. |
0109 | 9.-10.9. | Cena Avie | L2,LAR, Q2,C3,E2,FB2,V,420-2 | Vltava Praha | Avia JO+TJ CL | |||||
0111 | 23.-24.9. | Mem. Röslera-Ořovsk. | L,LAR,Q2,C2,E,P2 | Vltava Pha | ČYK | |||||
0113 | 14.-15.10. | Primátorský štít | L2,LAR2, Q2,C3,E2,FB2,P4,V2,420-2 |
Vltava Praha | ČYK | |||||
POZNÁMKY: POČ: 4 ROZ: 4 V: 1.Záchvěj M., 2.Kratochvílová J., 3.Buš L. | ||||||||||
0115 | 21.-22.10. | O modrou stuhu Vltavy | L2,LAR2, Q2,C2,E2,FB2,P2,V2,420-2 |
Vltava Praha | ČYK |
02 – Oblast středočeská
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0201 | 15.-16.4. | Toušeňský pohár 5.roč. | L, FB2 | p. Toušeň | JK Toušeň |
0202 | 22.-23.4. | Kontrolní závod | L2, Q,C2 | Chorvatsko | Spolana Nerat. |
0205 | 29.-30.4. | Jarní vítr | L, Q,E,F | Turyňský r. | YC Kladno |
0208 | 20.-21.5. | Závod o Topinku | L2, Q,E,F2 | Turyňský r. | YC Kladno |
0211 | 17.-18.6. | Salátová regata | L2, Q,E,F | Turyňský r. | YC Kladno |
0213 | 24.-25.6. | 40. Cena Spolany + Mistrovství Prahy | L, Q,C4,E2,F3,FB3,420 L4, Q4,C4,FB4 |
Orlík – Velký Vír | Spolana Nerat. |
POZNÁMKY: POČ: 7 ROZ: 1 V: 1.Plecitý M., 2.Buš L., 3.Šenkýř J. | |||||
0214 | 26.-28.6. | Mistrovství stř.oblasti | L4, Q4,C4,E4,F4,FB4,420-4 | Orlík - V.Vír | Spolana Nerat. |
POZNÁMKY: POČ: 5 ROZ: 5 V: 1.Toušek V., 2.Šenkýř M., 3.Plecitý M.. | |||||
0215 | 29.-30.6. | Cena Velkého Víru | L3, Q2,C2,E2,F2,FB2,420-3 | Orlík - V.Vír | Spolana Nerat. |
POZNÁMKY: POČ: 4 ROZ: 2 V: 1.Šenkýř M., 2.Šenkýř J., 3.Toušek st. Vlastimil REG | |||||
0216 | 1.7. | Cena Kožlí - dálkový | L3, Q3,C3,E3,F3, | Orlík - V.Vír | Spolana Nerat. |
0217 | 15.-16.7 | Letní kontrolní závod | L, Q,E,F2 | Turyňský r. | YC Kladno |
0218 | 29.-30.7. | Bohemia regata | L, Q,E,F2 | Turyňský r. | YC Kladno |
0228 | 9.-10.9. | Podzimní závod | L2, Q,E,F | Turyňský r. | YC Kladno |
0232 | 7.-8.10. | Pohár města Neratovic | L2. Q,C2,FB2 | p. Tišice | Spolana Nerat. |
03 – Oblast jihočeská
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0302 | 6.-7.5. | Závod osvobození | L2,LAR2, Q2,E2,FB,P2,V2 | Bezdrev | Slavoj ČB JO |
0304 | 20.-21.5. | Jihočeský pohár | L, LAR2, Q3,E2 | Dvořiště | SK Lišov JO |
0306 | 27.-28.5. | Mistrovství oblasti II | L4,LAR4, Q4,E4 | Bezdrev | JO KIN ČB |
0307 | 3.-4.6. | Cena Dvořiště | LAR2, Q2,P2 | Dvořiště | SK Lišov JO |
0308 | 3.-4.6. | Cena Šumavy | L4, E4, F4, TOR4, NJ4 | Lipno | YC Černá |
POZNÁMKY: POČ: 22 ROZ: 4 V: 1. Trčka M., 2. Pospíšil M., 3. Hájek M. POH | |||||
0311 | 24.-25.6. | Modrá stuha Světa | LAR2, Q2,E,P4 | Svět | YC Třeboň |
0002 | 1.-4.7. | MISTROVSTVÍ ČR | LAR6, Q6,C6 | Lipno | YC Černá |
POZNÁMKY: POČ: 19 ROZ: 3 V: 1. Blatecký D., 2. Pospíšil M., 3. Berukstis D. (LTU) MČR | |||||
0312 | 5.7. | Modrá stuha Lipna-dálk. | Vše K3 | Lipno | YC Černá |
0314 | 15.-16.7. | Modrá stuha Bezdreva | L3,LAR2, Q2,P3,V2,E | Bezdrev | Slavoj ČB JO |
POZNÁMKY: REG | |||||
0318 | 12.-13.8. | Bezdrevský kapr | L3, FB3,420-3 | Bezdrev | YC D.I.M. |
POZNÁMKY: POČ: 3 ROZ:? V: 1.Čutka J., 2.Kašpar A., 3.Šimek K. REG | |||||
0006 | 31.8.-3.9. | MISTROVSTVÍ ČR | L6, F6, E6, FB6, 49er6, TOR6 | Lipno | YC Černá |
POZNÁMKY: POČ: 32 ROZ: 8 V: 1.Bělunek M., 2.Trčka M., 3. Pospíšil M. MČR | |||||
0326 | 16.-17.9. | Zbytek větru | L2,LAR, C,E2,P2 | Svět | YC Třeboň |
0327 | 23.-24.9. | Jihočeská žába | L2,LAR2,P3,V2,Q | Bezdrev | Slavoj ČB JO |
04 – Oblast západočeská
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0401 | 8.-9.4. | Zahájení v Plzni | L, Q,E2,FB3 | Bolevák | Loko Plzeň |
0406 | 6.-7.5. | Jarní pohár | L,LAR, Q,E,F,P,420-2,RAC,OK |
Regent | Slovan Mar.Lázně |
0409 | 27.-28.5. | Mistrovství oblasti II. | L4, Q4,E4,F4,420-4 | Jesenice | YC Cheb |
0411 | 3.-7.6. | Porcelán Cup | L,Q2,E,F,420 | Jesenice | YC Sokolov |
0413 | 24.-25.6. | Mem. manž. Chaloupkov. | L, Q,E,F | Jesenice | YC Cheb |
0420 | 22.-23.7. | Cena Lokomotivy | L, Q,E,FB2,P2 | Bolevák | Loko Plzeň |
0424 | 29.-30.7. | Hurá na prázdniny | L,Q,E,F,420,RAC,OK | Regent | Sl. Mar.Lázně |
0425 | 5.-6.8. | Femina regata | ŽENY: L3, Q3,E3,F3,P3,420-3,RAC3,OK3 MUŽI: K1 | Regent | Sl. Mar.Lázně |
0430 | 19.-20.8. | Modrá stuha M.L. | L, Q2,E,F2,P,420-2,RAC,OK | Regent | Sl. Mar.Lázně |
0431 | 2.-3.9. | Kontrolní závod | L, Q,E,F,P,420-2,RAC2,OK2 | Regent | Sl. Mar.Lázně |
0432 | 9.-10.9. | Hornická regata | L, Q,E,F2 | Jesenice | YC Sokolov |
0433 | 16.-17.9. | Zavírání Regentu | L, Q,E,F,P,420-2,RAC,OK | Regent | Sl. Mar.Lázně |
0434 | 23.-34.9. | Modrá stuha Jesenice | L, Q,E,F | Jesenice | YC Sokolov |
0435 | 30.9.-1.10. | Švestková regata | L3,F3,E3,Q4 | Jesenice | YC Cheb |
POZNÁMKY: REG | |||||
0437 | 7.-8.10. | Modrá stuha Boleváku | L, Q2,E2,F,FB2,P2 | Bolevák | Loko Plzeň |
05 – Oblast severočeská
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0504 | 22.-23.4. | Zlatá plachta Barborky | L3, Q3,C3,E3,V3,420-3 | Oldřichov | VS Duchcov |
POZNÁMKY : REG | |||||
0507 | 30.4-1.5. | Štít města Mostu | L4 | Nechranice | Baník Most TJ Klínovec |
POZNÁMKY : 1.ročník závodu POH | |||||
0512 | 20.-21.5. | Memoriál Bruno Hámy | LAR4,E3,F2,FB3,P2,V3, 420-3,S3 | Máchovo jezero | YC Doksy |
POZNÁMKY: POČ: 4 ROZ:26 V: 1.Záchvěj M., 2.Lachner Vít, 3. Kratochvíl J. POH | |||||
0514 | 27.-28.5. | Mistrovství oblasti II | L4, FB4,F4,P4,S4 | Máchovo j. | YC Doksy |
0528 | 19.-20.8. | Letní závod | L3,Q2,C2,E2,F2,V,420-2 | Oldřichov | VS Duchcov |
POZNÁMKY : REG | |||||
0529 | 21.-22.8. | Kontrolní závod I. | L2, Q,C,E2,F,V,420-2 | Oldřichov | VS Duchcov |
0530 | 23.-25.8. | Kontrolní závod II. | L2, Q,C,E2,F,V2,420-2 | Oldřichov | VS Duchcov |
0532 | 26.-27.8. | Cena Duchcova | L2, Q2,C2,E2,V3,420-2 | Oldřichov | VS Duchcov |
0536 | 16.-17.9. | HOP regata | L4,F4,E4,420-3 | Nechranice | YC Tušimice |
POZNÁMKY: POČ: 18 ROZ: 2 V: 1. Bělunek M., 2. Mapos, 3. Záchvěj M. POH |
06 – Oblast východočeská
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0601 | 6.-7.5. | Jarní závod | L2, Q,C2,E,F2,P2,FB2,420-2 | Seč | YC Vysoké Mýto |
0603 | 20.-21.5. | Závod nadějí | L2, Q2,C2,E2,F2,P2,420-2 | Seč | YC Vysoké Mýto |
0712 | 27.-28.5. | Mistrovství oblasti 06+07 | L4, E4,F4 | Velké Dářko | YC Žďas |
POZNÁMKY: POČ: 9 ROZ: 3 V: 1.Hrubý K., 2.Chlup Z., 3. Blatecký D, | |||||
0612 | 22.-23.7. | Prázdninový pohár | L2, Q2,C2,E2,F2,FB2,P2,420-2 |
Seč | YC Vysoké Mýto |
0615 | 12.-13.8. | Modrá vlajka | L2, Q2,C4,E2,F2,P4,420-4,FB2 |
Seč | YC Vysoké Mýto |
0616 | 19.-20.8. | Ex edmička | L, Q2,C2,E2 | Lanškroun | VS Lanškroun |
0618 | 9.-10.9. | Fair Play | LAR4,FB4,V4,E3,Q | Rozkoš | TJ Slavia N.M. |
POZNÁMKY : POH | |||||
0619 | 16.-17.9. | Pohár EOP | L2, Q2,C2,E2,F2,FB2,P2,420-2 |
Seč | YC Elektrárny Opatovice |
0620 | 23.-24.9. | Štít města Pardubic | L2, E2,F4 | Velké Dářko | YC Pardubice |
POZNÁMKY: POČ: ? ROZ: 1 V: 1.Hrubý K., 2.Diviš M., 3.? Závod se jel loni na Rozkoši |
07 – Oblast jihomoravská
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel | |||||
0701 | 8.-9.4. | Jarní zahajovací závod | L,LAR, Q2,C,E,F2,FB2,V | Brněnská p. | YC Brno | |||||
POZNÁMKY: POČ: 6 ROZ: 4 V: 1.Diviš M., 2. Pospíšil M., 3. Hrubý K. VCL | ||||||||||
0702 | 15.-16.4. | Pohár JJEETTYY | L3,E3,Q | Jedovnice | ČKD Blansko | |||||
POZNÁMKY: POČ: 5 ROZ: 6 V: 1. Pospíšil M., 2. Chlup Z, 3. Blatecký D. REG,VCL |
0703 | 22.-23.4. | Putovní pohár | LAR4, L2,Q2,C2,E2,FB2,V2 | Brněnská p. | YC Brno |
POZNÁMKY: Radial:POČ: 7 ROZ: 3 V: 1. Pospíšil M., 2.Chlup Z., 3. Fikáček L. POH | |||||
0704 | 29.4.-30.4. | Jarní match racing | L, Q2,C2,E2,F2,FB2,V3 | Brněnská p. | YC LS Brno |
POZNÁMKY: POČ: 8 ROZ: 3 V: 1. Pospíšil M., 2.Hrubý K., 3. Blatecký D.. | |||||
0706 | 6.-8.5. | Pálavská regata | L4,E4,Q4,C4 | Nové Mlýny | YC Dyje |
POZNÁMKY: POČ: 34 ROZ: 6 V: 1.Bělunek M., 2.Trčka M., 3. Pospíšil M. POH | |||||
0708 | 13.-14.5. | Pavlovská regata | L4,F4,TOR4 | Nové Mlýny | YC Dyje |
POZNÁMKY: POČ: 29 ROZ: 5 V: 1. Trčka M., 2. Bělunek M., 3. Hrubý K. POH | |||||
0710 | 20.-21.5. | Memoriál Hynka Švédy | L2,E2 | Jedovnice | ČKD Blansko |
POZNÁMKY: POČ: 8 ROZ: 5 V: 1.Pospíšil M., 2.Blatecký D., 3.Chlup Z. VCL | |||||
0712 | 27.-28.5. | Mistrovství oblasti 06+07 | L4, E4,F4 | Velké Dářko | YC Žďas |
POZNÁMKY: POČ: 9 ROZ: 3 V: 1.Hrubý K., 2.Chlup Z., 3. Blatecký D, | |||||
0715 | 10.-11.6 | O kapitánskou čepici | LAR4,E3, F3,420-4, NJ2 | Nové Mlýny | YC Dyje |
POZNÁMKY: závod nebyl loni pro
Radiály vypsán. POH Standard: POČ: 24 ROZ: 6 V: 1.Bělunek M.,2.Hájek M., 3.Hrubý K. |
|||||
0717 | 17.-18.6. | Přebor města Brna | L2, Q2,C2,E2,F2,FB2,V2 | Brněnská p. | YC Brno |
0720 | 24.-25.6. | Šilhánkův memoriál | LAR4,E4, | Velké Dářko | YC TJ Ždas |
POZNÁMKY: POČ: 10 ROZ:5 V: 1.Blatecký D., 2. Pospíšil M., 3.Chlup Z. POH | |||||
0722 | 29.7.-30.8. | Modrá stuha Plumlova | L?, Q2,E3, V | Plumlov | YC Prostějov |
POZNÁMKY: POČ: 5 ROZ: 6 V: 1.Kódl, 2. Blatecký D., 3. Chlup Z. VCL | |||||
0724 | 12.-13.8. | Bambusová regata | L3, E3, F3 | Vel. Dářko | YC TJ Ždas |
POZNÁMKY: závod nebyl loni pro
Standardy vypsán. REG Radial: POČ: 8 ROZ: 4 V: 1.Blatecký D., 2.Hrubý K., 3.Pospíšil M. |
|||||
0727 | 26.-27.8. | Veletržní regata | L3, C2,E3,F3,FB3,V2 | Brněnská p. | YC Brno |
POZNÁMKY: REG | |||||
0728 | 26.-27.8. | Masters Laser Grand prix | L3 - muži, LAR3 -ženy | Brněnská p. | YC Brno |
POZNÁMKY: POČ: 16 ROZ: 1 V: 1. Pospíšil M., 2.Pospíšil I. (SVK), 3. Kantorik I., ZCV | |||||
0730 | 9.-10.9. | Modrá vlajka | L2, Q2,C2,E,F2,V2,S4 | Brněnská p. | YC Brno |
POZNÁMKY: závod nebyl loni pro
Standardy vypsán. Radial: POČ: 9 ROZ: 3 V: 1.Pospíšil M., 2. Blatecký D., 3.Chlup Z. |
|||||
0731 | 9.-10.9. | Stříbrná turbína | L2, E2,V3 | Jedovnice | ČKD Blansko |
0734 | 23.-24.9. | Modrý hrozen | L4,E4,FB4,V3 | Nové Mlýny | YC Dyje |
POZNÁMKY : závod nebyl loni pro Lasery vypsán POH | |||||
0736 | 30.9.-1.10. | Poslední vítr | L3,Q3,C4,F2,FB3,V4+3m | Brno | YC Brno |
POZNÁMKY: POČ: 3 ROZ: 4 V: 1. Šenkýř M., 2.Novák P., 3. Šenkýř I. REG,VCL | |||||
0737 | 7.-8.10. | Memoriál Jana Sedláka | L2, LAR,Q,C2,E2,F2,FB2,V3 | Brněnská p. | YC Brno |
08 – Oblast severomoravská
CTL | Datum | Název závodu | Koeficient a další třídy | Místo | Pořadatel |
0803 | 15.-16.4. | Jarní závod | L2, Q2,E2,F2,FB3 | Štěr. Hlučín | YC MCHZ Ostr. |
0810 | 20.-21.5. | Hornický kahan | L2, Q4,E,FB3,420-4 | Žermanice | Baník Ostrava |
POZNÁMKY: POČ: 3 ROZ: 5 V: 1.Fikáček L., 2.Hyrš L., 3.Bělunek M. | |||||
0811 | 27.-28.5. | Mistrovství oblasti | L4, E4,F,FB2,420-3 | Žermanice | TJ VP Frýdek-M. |
0816 | 17.-18.6. | Cena Radegastu | LAR4,L3,E3,Q,F,FB2, 420-3 | Žermanice | TJ VP Frýdek-M. |
POZNÁMKY: Radial: POČ: 19 ROZ:
3 V: 1. Blatecký D., 2. Pospíšil M., 3. Berukstis D. (LTU)
POH Standard: POČ: 5 REG |
|||||
0818 | 24.-25.6. | Baníkovská regata | L2, Q2,E2,FB4,420-4 | Žermanice | YC Baník Ostr. |
0821 | 8.-9.7. | Cena starosty | L2, Q,E,F2,FB2 | Štěr. Hlučín | YC MCHZ Ostr. |
0017 | 4.-6.8. | 38. Beskydská regata | L5,LAR5,E5,F5,Q5 | Žermanice | Jiří Bělunek |
POZNÁMKY: Standard: POČ: 23
ROZ: 4 V: 1.Grabowski M. (POL), 2. Pospíšil M., 3. Bělunek
M. MEZ Radial: POČ: 5 ROZ: 4 V:1.Durak L. (POL), 2.Nizinski J. (POL), 3.Alvikis M. (LAT) |
|||||
0827 | 26.-27.8. | Velká cena Ostravy | L2, Q,E,FB3,420-3 | Žermanice | YC Baník Ostr. |
0832 | 23.-24.9. | Hornická regata | L2, Q3,E,FB2,420-3 | Žermanice | YC Baník Ostr. |
0835 | 7.-8.10. | Cena MCHZ | L3, Q2,E2,F,FB2 | Š. Hlučín | YC MCHZ Ostr. |
POZNÁMKY: POČ: 7 ROZ: 5 V: 1. Bělunek M., 2. Davča, 3. Fikáček L. REG |
2.ZAHRANIČNÍ ZÁVODY
Mistrovství světa, Mistrovství Evropy
Datum | Název závodu | místo | země | LT | Propozice |
13.-25.3. | Laser World Championship | Cancun | Mexico | L | Prop |
25.3.-1.4. | Masters Laser World Champ. | Cancun | Mexico | L | Prop |
9.-17.6. | Laser Euro. Championship | Warnemunde | Německo | L | Prop |
9.-17.6. | Laser European Youth Championship | Warnemunde | Německo | L | Prop |
14.-21.7. | Laser Radial Youth World Championship | Cesme-Izmir | Turecko | LAR | Prop |
22.-29.7. | Open Laser Radial World Championship | Cesme-Izmir | Turecko | LAR | Prop |
27.8-31.8. | European Masters Championship | L. Silvaplana, St.Moritz | Švýcarsko | L,LAR | Prop |
28.12.-6.1 | MS ISAF mládeže | Australie | L,LAR | www.sailing.org |
Euroolymp - Standard
Datum | Název závodu | místo | země | LT | Propozice |
27.2-2.3. | Athens Euroolymp week | Atény | Řecko | L | |
28.3.-1.4. | Roma sail week | Anzio | Itálie | L | www.romasailweek.org |
16.-20.4. | Sar Princess Sofia Trophy | Španělsko | L | ||
22.-29.4. | Semaine Olympique Franc. | Hyeres | Francie | L | www.fvv.fr |
24.-28.5. | Spa regatta | Medemblik | Nizozemí | L | www.SPAregatta.org |
1.6.-4.6. | Tuborg Spring Cup | Koge Bugt | Dánsko | L | www.sailing.dk |
17.-25.6. | Kieler Woche | Kiel | Německo | L | www.kyc.de |
6.-10.9. | Austrian Inter.Lakes week | Neusidlersee | Rakousko | L | PP www.sailing.org.at/ |
26.-30.12. | Christmas race | Palamos | Španělsko | L | www.grn.es/cvp |
Interpohár – Standard+Radial
Datum | Název závodu | místo | země | LT | Propozice |
27.-30.7. | Mistrovství Slovenska | Orava | Slovensko | L,LAR | PP www.yachting.sk |
4.-6.8. | Beskydská regata | Žermanice | Česká rep. | L,LAR | PP www.yachting.cz |
15.-17.9. | Pohár IVI | Žywiec | Polsko | L,LAR | |
13.-15.10. | Pohár Rybnika | Rybnik | Polsko | L,LAR |
Alpen-Adria cup – Standard+Radial
Datum | Název závodu | Místo | země | LT | Propozice |
21.-23.4. | Spring cup | Izola | Slovinsko | L,LAR | Prop www.jadralna-zveza.si |
6.-7.5. | Starhem-bergersee | Německo | L,LAR | ||
15.-16.7. | Attersee | Rakousko | L,LAR |
Europacup – Standard+Radial
Datum | Název závodu | místo | země | LT | Propozice | |||||
8.-11.4. | Spring Championship | Andorra | Itálie | L,LAR | Prop www.assolaser.org | |||||
13.-16.4. | Martigues | Francie | L,LAR | Prop | ||||||
18-21.5. | Muiden | Nizozemí | L,LAR | Prop | ||||||
1.-4.7. | Warnemunde Woche | Warnemunde | Německo | L,LAR | Prop |
7.-10.7. | Aarhus | Dánsko | L,LAR | Prop | ||||||
22.-29.7. | Open Laser Radial World Championship | Cesme-Izmir | Turecko | LAR | Prop | |||||
28.-30.7. | Regatas Diera | Leca de Pal. | Portugal. | L,LAR | Prop | |||||
5.-8.8. | Vilanova | Španělsko | L,LAR | Prop www.deinfo.es/cnv |
Laser Radial Youth Grand Prix, Laser 4.7 Youth Grand Prix
Datum | Název závodu | místo | země | LT | Propozice |
8.-11.4. | Spring Championship | Andorra | Itálie | LAR, 4.7 | Prop www.assolaser.org |
13.-16.4. | Martigues | Francie | LAR, 4.7 | Prop | |
18-21.5. | Muiden | Nizozemí | LAR, 4.7 | Prop | |
1.-4.7. | Warnemunde Woche | Warnemunde | Německo | LAR, 4.7 | Prop |
7.-10.7. | Aarhus | Dánsko | LAR, 4.7 | Prop | |
14.-21.7. | Laser Radial Youth World Championship | Cesme-Izmir | Turecko | LAR | Prop |
28.-30.7. | Regatas Diera | Leca de Pal. | Portugal. | LAR, 4.7 | Prop |
5.-8.8. | Vilanova | Španělsko | LAR, 4.7 | Prop www.deinfo.es/cnv |
Euro Masters Serie
Datum | Název závodu | místo | země | LT | Propozice |
5.-8.5. | Laser Masters French cup | Ile de Bendor | Francie | L,LAR | Prop |
27.-28.5. | Belgian Masters | Galgenweel | Belgie | L,LAR | Prop |
1.-4.6. | Dutch open laser champion. | Enkhuizen | Nizozemí | L,LAR | Prop |
14.-16.6. | UK National Masters Champ. | Highcliffe | Anglie | L,LAR | Prop |
28.-30.6. | Swedish Masters | Rosenön | Švédsko | L,LAR | Prop |
28.-30.6. | Masters open | Leca de Palm. | Portugal. | L,LAR | Prop |
4.-6.8. | German masters champion. | Schwerin | Německo | L,LAR | Prop |
27.8-21.8. | European Masters Championship | L. Silvaplana, St.Moritz | Švýcarsko | L,LAR | Prop |
30.9-1.10. | Neusiedlersee | Rakousko | L,LAR | Prop |
Další vybrané zahraniční závody:
Datum | Název závodu | místo | země | LT | Propozice |
9.-12.3. | UTEX-Ski Jachting | Rybnik | Polsko | L,LAR | |
5.-9.4. | VI Barcelona Ol. sailing week | Španělsko | www.fcv.es | ||
23.-25.4. | Italia cup – pohár mladých | Riva del Garda | Itálie | L,LAR | Prop |
29.-30.4. | Sailing for Ostend | Ostend | Belgie | L,LAR | Prop www.oostende.be |
29.-30.4. | IV Trofeo “pino Erriquez” | Terst | Itálie | L,LAR | Prop |
29.4-1.5. | Veldener Jollentage | Velden | Rakousko | L,LAR | (rakouský pohár) |
1.-4.6. | Mistrovství Rakouska | Mattsee | Rakousko | L | |
2.-7.6. | Fishermanˇs cup | Sevastopol | Ukrajina | L,LAR | Prop www.bsya.iuf.net |
9.-18.6. | Crimea cup | Krym | Ukrajina | Prop | |
22.-23.6. | Akademické mistr. Rakouska | Traunsee | Rakousko | L | |
24.-25.6. | Blue Monkey Cup | Traunsee | Rakousko | L,LAR | (rakouský pohár) |
26.-27.6. | Nehalennia cup | Colijnsplaat | Nizozemí | ||
15.-16.7. | Attersee | Rakousko | L,LAR | (rakouský pohár) | |
29.7.-4.8. | Mistrovství Velké Británie | VB | L,LAR | E-mail: dot.beadsworth@virgin.net | |
5.-.8. | Laser Grand Prix | Wolfgangsee | Rakousko | L,LAR | (rakouský pohár) |
14.-19.8. | Mistrovství Polska | Gdynia | Polsko | L | Prop www.sail.gdynia.pl |
19.-25.8. | Mistrovství Maďarska | Balaton | Maďarsko | L | |
29.8.-2.9. | Mistrovství Rakouska juniorů | Breitenbrunn | Rakousko | LAR | PP |
8.9.-10.9. | IKA CUP | Opatija | Chorvats. | L |
Stav závodů známý k březnu 2000.
Zkratky použité v termínovce:
(1.část): POČ: počet účastníků na závodě v loňském roce, ROZ: počet odjetých rozjížděk v roce 1999, V: pořadí na prvních třech místech
MČR: závod je Mistrovstvím České republiky, MEZ: závod je zařazen do kategorie “Mezinárodní závody”, ZCL: závod je zařazen do kategorie “Závody celostátního významu”, POH: závod je součástí poháru ČR, REG: závod je součástí regionálního poháru, VCL: závod je součástí série “Velká cena LaserSatu.”
(2.část): Prop: Propozice o tomto závodě jsou k dispozici v redakci LaserSatu, PP: Propozice by měly být před závodem k dispozici.
Zdeněk Chlup